Ukupno: 1951175
Ovaj mjesec: 1929
« Prosinac 2018 »

"Uzmi olovku, kameru, kist... za okoliš čist"
Autor: Zdenko Kobeščak, 16. 11. 2018.

U našoj se školi već drugu godinu provodi projekt "Moj okoliš, moja budućnost" koji se financira sredstvima osiguranim iz Europskog socijalnog fonda.

U skladu s planiranim aktivnostima, Društvo za oblikovanje održivog razvoja (DOOR) i Forum za slobodu odgoja (FSO) su raspisali natječaj „Uzmi olovku, kameru, kist… za okoliš čist“ s ciljem promicanja volontiranja za održivu lokalnu zajednicu te poticanja djece i mladih na promišljanje pojmova klime, okoliša i održivog razvoja za budućnost.

Natječajem se želi potaknuti djecu da promisle, istraže i izraze svoje stavove, vjerovanja, probleme, rezultate istraživanja o čuvanju okoliša, smanjenju klimatskih promjena i održivom razvoju, ali i način na koji način oni kao učenici mogu doprinijeti očuvanju okoliša.

Natječaj je otvoren od 5. studenog 2018. godine do 31. siječnja 2019. godine.

Na natječaj se mogu prijaviti svi učenici osnovnih i srednjih škola na području Krapinsko-zagorske županije.
Na natječaj se najprije morate prijaviti on-line stoga vas molimo da pažljivo pročitate pravila natječaja kako bi svi radovi na vrijeme bili poslani na ispravnu adresu.

Nakon što podnesete elektroničku prijavu, na adresu elektroničke pošte koja je navedena u prijavi bit će proslijeđen e-mail u kojem će se nalaziti redni broj prijave te informacije o prijavi. Važno je zapamtiti da radovi koji neće imati priloženu ispisanu prijavu, neće biti evaluirani.

Navedene je podatke potrebno ispisati i priložiti radu koji se šalje poštom na adresu:
Društvo za oblikovanje održivog razvoja,
za natječaj „Volontiranje za klimu, okoliš i održivi razvoj“
Lička 33
10000 Zagreb

Više informacija dostupno je na internetskoj stranici projekta http://www.moj-okolis.net/2018/11/05/objavljen-natjecaj-uzmi-olovku-kameru-kist-za-okolis-cist/ .