Osnovna škola
Stjepana Radića
Brestovec Orehovički
49221 BEDEKOVČINA
OIB: 34947430654
os-s.radica@kr.t-com.hr
e-Dnevnik za učitelje
e-Dnevnik za učenike
TELEVIZIJA SRCE ZAGORJA
RADIO SRCE ZAGORJA
« Ožujak 2024 » | ||||||
Po | Ut | Sr | Če | Pe | Su | Ne |
26 | 27 | 28 | 29 | 1 | 2 | 3 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 |
11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 |
18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 |
25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 |
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 |
V I Z I J A
Naša je škola
OAZA zajedništva,
nepresušni IZVOR znanja
i KAMEN TEMELJAC
uspješne budućnosti naših dionika:
učenika, učitelja, roditelja i lokalne zajednice.
M I S I J A
Prepoznajemo,
podržavamo i razvijamo
POTENCIJAL svakog dionika,
kroz kvalitetno PERSONALIZIRANO
i TIMSKO-SURADNIČKO učenje i poučavanje
u SIGURNOM, POTICAJNOM I KREATIVNOM
ambijentu naše škole.
OŠ STJEPANA RADIĆA, BRESTOVEC OREHOVIČKI ŠKOLSKA GODINA 2014/15.
RASPORED ODRŽAVANJA „OTVORENOG SATA“
(informacije za roditelje, učenike i ostale korisnike: jednom tjedno)
UČITELJICA, UČITELJ |
PREDMET |
RAZREDNICA, RAZREDNIK |
NASTAVA PRIJEPODNE |
NASTAVA POSLIJEPODNE |
RAZREDNA NASTAVA |
||||
VIŠNJA BOROVČAK |
RAZREDNA NASTAVA |
1.A MŠ |
ČETVRTAK, 4.SAT 11.05-11.50 |
SRIJEDA, 4.SAT 16.00-16.45 |
LJILJANA FIŠTER (Z) |
RAZREDNA NASTAVA |
2.A MŠ |
SRIJEDA, 4.SAT 11.05-11.50 |
SRIJEDA, 3.SAT 15.10-15.55 |
ANA KONČIĆ |
RAZREDNA NASTAVA |
3.A MŠ |
SRIJEDA , 3.SAT 10.15-11.00 |
SRIJEDA, 4.SAT 16.00-16.45 |
ANDREJA DUGOREPEC |
RAZREDNA NASTAVA |
4.A MŠ |
ČETVRTAK, 4.SAT 11.05-11.50 |
ČETVRTAK, 2.SAT 14.05-14.50 |
BOŽENA OSREČAK PETRIC |
RAZREDNA NASTAVA |
4.B MŠ |
PETAK, 3.SAT 10.15-11.00 |
SRIJEDA, 3.SAT 15.10-15.55 |
JASMINKA KONČIĆ |
RAZREDNA NASTAVA |
1.B/2.B PŠ |
UTORAK, 3.SAT 10.15-11.00 |
UTORAK, 4.SAT 16.00-16.45 |
JASNA KONČIĆ |
RAZREDNA NASTAVA |
3.B/4.C PŠ |
UTORAK, 4.SAT 11.05-11.50 |
UTORAK, 2.SAT 14.05-14.50 |
|
|
|
|
|
PREDMETNA NASTAVA UKOLIKO JE UZ TERMIN OTVORENOG SATA SLOVO „A“ ONDA SU U ŠKOLI UČENICI 5. / 6. RAZREDA UKOLIKO JE UZ TERMIN OTVORENOG SATA SLOVO „B“ ONDA SU U ŠKOLI UČENICI 7. / 8. RAZREDA |
||||
UČITELJICA, UČITELJ |
PREDMET |
RAZREDNICA, RAZREDNIK |
NASTAVA PRIJEPODNE |
NASTAVA POSLIJEPODNE |
SREĆKO PAVLOVIĆ |
TJELESNO ZDRAVSTVENA KULTURA |
5.A |
UTORAK, 6.SAT (A) 11.55-12.40 |
UTORAK, 3.SAT (A) 15.10-15.55 |
IVANA KRANJČEC (Z) |
HRVATSKI JEZIK |
5.B |
UTORAK, 3.SAT (A) 9.25-10.10 |
ČETVRTAK, 5.SAT (A) 16.50-17.35 |
IVA ŠVENDA |
ENGLESKI JEZIK |
6.A |
UTORAK, 5.SAT (A) 11.05-11.50 |
UTORAK, 2.SAT (A) 14.05-14.50 |
ŽELJKA JAKUŠ- MEJAREC |
MATEMATIKA |
6.B |
PONEDJELJAK, 3.SAT (B) 9.25-10.10 |
PONEDJELJAK, 4.SAT (B) 16.00-16.45 |
ANDREA HARAMUSTEK |
INFORMATIKA, IZBORNI PROGRAM |
7.A |
ČETVRTAK, 3.SAT (A) 9.25-10.10 |
ČETVRTAK, 4.SAT (A) 16.00-16.45 |
MELITA DRAGANIĆ |
GEOGRAFIJA |
7.B
|
PONEDJELJAK, 5.SAT (A) 11.05-11.50 |
ČETVRTAK, 1.SAT (A) 13.15-14.00 |
MARJETA ĐURĐEK |
LIKOVNA KULTURA |
8.A |
ČETVRTAK, 3.SAT (B) 9.25-10.10 |
ČETVRTAK, 2.SAT (B) 14.05-14.50 |
DIJANA GUBEZ |
POVIJEST |
8.B |
UTORAK, 4.SAT (B) 10.15-11.00 |
UTORAK, 2.SAT (B) 14.05-14.50 |
IVANA KOTARSKI (Z) |
HRVATSKI JEZIK |
|
SRIJEDA, 3.SAT (A) 9.25-10.10 |
SRIJEDA, 3.SAT (A) 15.10-15.55 |
MARTINA TOMORAD |
ENGLESKI JEZIK |
|
ČETVRTAK,6. SAT (A) 11.55-12.40 |
ČETVRTAK,MEĐU- SMJENA (A) 12.40-13.15 |
ANA PAVETIĆ |
MATEMATIKA |
|
UTORAK, 12.30- 13.15 |
UTORAK, 12.30- 13.15 |
MIRJANA HORVAT |
GLAZBENA KULTURA |
|
PONEDJELJAK, 3.SAT (B) 9.25-10.10 |
SRIJEDA, 6.SAT (B) 17.40-18.25 |
BRANKA ŽIGMAN |
TEHNIČKA KULTURA |
|
ČETVRTAK, 3.SAT (B) 9.25-10.10 |
ČETVRTAK, 2.SAT (B) 14.00-14.50 |
DINKA ŠTIH- CURIŠ |
FIZIKA |
|
UTORAK, 4.SAT (B) 10.15-11.00 |
UTORAK, 3.SAT (B) 15.10-15.55 |
JOSIPA PETRIC |
PRIRODA, BIOLOGIJA, KEMIJA |
|
PETAK, 2.SAT (B) 8.20-9.05 |
UTORAK, 1.SAT (A) 13.15-14.00 |
NATALIJA ILIĆ |
PRIRODA |
|
UTORAK, 4.SAT (A) 10.15-11.00 |
UTORAK, 4.SAT (A) 16.00-16.45 |
MARKO VUKOVIĆ |
VJERONAUK, IZBORNI PROGRAM |
|
PETAK, 5.SAT (B) 11.05-11.50 |
UTORAK, 3.SAT (A) 15.10-15.55 |
GORDANA ČIČKO |
NJEMAČKI JEZIK, IZBORNI PROGRAM |
|
ČETVRTAK, 4.SAT (A) 10.15-11.00 |
ČETVRTAK, 3.SAT (A) 15.10-15.55 |
LJUBICA GORIČKI |
STRUČNA SURADNICA PEDAGOGICA |
Svaki tjedan četvrtak popodne |
|
ČETVRTAK 18.00 – 19.00 |
RAVNATELJ
ZDENKO KOBEŠČAK