Učenici PŠ Orehovica na pikniku

Učenici PŠ Orehovica na pikniku

U ponedjeljak, 8.lipnja, učenici PŠ Orehovica bili su na svojem prvom zajdničkom pikniku. Po dolasku na brijeg iznad Martinca Orehovičkog, smjestili su se na dekice te uživali igrajući razne društvene igre koje su poticale suradnju, razmišljanje, strpljenje, a ujedno...
Skip to content