VIRTUALNA ŠKOLA

RADIO SRCE ZAGORJA

Ukupno: 2014634
« Srpanj 2020 »

Vizija i misija naše škole

V I Z I J A

Naša je škola
OAZA zajedništva,
nepresušni IZVOR znanja
i KAMEN TEMELJAC
uspješne budućnosti naših dionika:
učenika, učitelja, roditelja i lokalne zajednice.

M I S I J A

Prepoznajemo,
podržavamo i razvijamo

POTENCIJAL svakog dionika,
kroz kvalitetno PERSONALIZIRANO
i TIMSKO-SURADNIČKO učenje i poučavanje
u
SIGURNOM, POTICAJNOM I KREATIVNOM
ambijentu naše škole.

Hranite djecu ljubavlju, tako će njihovi strahovi umrijeti od gladi.

Održane radionice

četvrak, 27.02. učitelji naše škole imali su mogućnost priustvovati u još jednoj u nizu korisnih radionica. Tim stručnjkainja iz Agencije za mobilnost i programe  EUpokazale su nam široke mogućnosti Erasmus programa te Twinning programa

U okviru potprograma Erasmus studenti mogu provesti jedan dio studija studirajući na visokom učilištu u inozemstvu ili obavljajući stručnu praksu što značajno pridonosi njihovoj samostalnosti, kulturnoj obogaćenosti, poznavanju stranih jezika i sposobnosti rada u multikulturalnim sredinama.

U petak, 7. veljače voditeljica projekta okupila je svoj marljivi kolektiv kako bi krenuli korak dalje u nastavnom poučavanju. Toga dana naša interakivna učiona je dobila nove klupe spojene u peterokute pa smo svi bili oduševljeni.

Za početak ponovili smo što je to Digitalni nastavni materijal te pokazali razne primjere DNM. Istaklnuli smo zašto su oni korisni u nastavi i ono najvažnije, pokazali smo kako objaviti nastavnu jedinicu na web, točnije na staranice skole.hr.

Nakon toga, učitelji su se logirali u Program Samsung School te smo zajedno ponovili način rada aplikacije kroz vježbu koju svakodnevno mogu raditi s učenicima.

Ovim putem zahvalila bih se svom koletkivu koji odvaja svoje slobodno vrijeme u cilju napretka škole i obogaćivanju nastave. Pozivam Vas da  koristite novu interaktivnu učionu  što više i češće.

Voditeljica projekta, Andrea Haramustek

Početkom 2.polugodišta naša škola je uključivši se u Carnetov projekt Škole 2.0. i ODS (Open Discaver Space) dobila na korištenje vrlo vrijednu opremu. Pametna ploča, videkonferencija, tableti, brza bežična mreža u matičnoj i područnoj školi nešto je samo o čemu smo mogli sanjati.

Zahvaljujući Carnetu i iskazanoj volji djeltanika naše škole, učenici će sada imati priliku iskusiti najnovije oblike modernog ICT učenja i korištenja raznovrsnih resursa u nastavi.

Carnetov tim u suradnji s prof. Arjanom Blažić već je održao edukaciju za naše učitelje. Sada je red na svakom od nas da se postepeno uvodimo s korištenjem nove opreme koje nam nudi raznovrsne načine poučavanja i otplovimo u nove metode e-pučavanja...

Učiteljica, Andrea Haramustek